top of page

Siłownia? Tenis? Jazda konna? Niezależnie od rodzaju aktywności fizycznej oraz od rozmiaru Twojej miseczki, możesz cieszyć się maksymalnym podtrzymaniem biustu!

Shock Absorber Active Multi Sports Support jest przeznaczony do różnych dyscyplin, w których potrzebne jest maksymalne podtrzymanie. Model sportowego mini topu z wbudowanym podtrzymaniem wyposażony w tylne zapięcie dla większej wygody zdejmowania i wkładania. Posiada profilowane, wyściełane i regulowane ramiączka. Wykonany z połączenia materiałów syntetycznych (poliester, poliamid, elastan), który wchłania nadmiar wilgoci i przepuszcza powietrze. Dzięki zastosowaniu elastanu biustonosz jest elastyczny i doskonale dopasowuje się do sylwetki użytkowniczki; idealny dla bardziej wymagających dyscyplin sportowych.

Biustonosz Shock Absorber Multi Sports Support S4490

zł 239,00Cena
Kolor
 • Dziękujemy za zainteresowanie naszym produktem :)

  W związku z tym, że posiadamy współny magazyn z naszym sklepem stacjonarnym, prosimy o zapoznanie się z krokami zakupowanymi w naszym sklepie online:

  1. Po dokonaniu zakupu w naszym sklepie otrzymasz maila potwierdzającego wpłynięcie zamówienia,

  2. Następnie prosimy oczekiwać maila potwierdzającego rzeczywistą dostępność wybranego produktu - w przypadku wystąpienia braków, niezwłocznie informujemy o przewidywanym terminie dostępności lub jeśli Klient wyrazi taką wolę - zwracamy koszty, 

  3. Po zaksięgowaniu płatności oraz potwierdzeniu dostępności, produkt wysyłamy w ciągu 3 dni roboczych lub informujemy o gotowości do odbioru w sklepie stacjonarnym

  Regulamin naszego sklepu znajdziesz TUTAJ, natomiast Politykę zwrotów TUTAJ

   

bottom of page