top of page

BIUSTOKRACJA VIP

Biustokracja VIP to w pełni cyfrowy Program Lojalnościowy, dostępny dla zarejestrowanych/zalogowanych Klientów.
 
Klient ma możliwość nabyć elektroniczną Kartę Klienta wykonując po wypełnieniu Formularza VIP,  który dostępny jest na tej stronie po zarejestrowaniu/zalogowaniu się w naszej witrynie. Wystarczy kliknąć w przycisk "Wypełnij formularz BIUSTOKRACJA VIP" poniżej, który przekieruje najpierw do strony rejestracji/logowania, a następnie automatycznie przekieruje z powrotem na tę stronę

Po zalogowaniu się do swojego konta, należy wypełnić Formularz VIP, zawierający dane takie jak imię, adres e-mail, nr telefonu oraz gdy wyrazi zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych.

W celu przystąpienia do Programu Klient musi posiadać urządzenie elektroniczne (telefon, komputer, tablet) z dostępem do sieci internetowej. Klient chcący przystąpić do Programu powinien mieć ukończone 18 lat.

W momencie prawidłowego przesłania danych w naszym Formularzu VIP, Klient otrzymuje e-mail z prośbą o weryfikację adresu e-mail. Po weryfikacji Klient otrzymuje maila potwierdzającego zapisanie się do naszej Strefy VIP wraz z 10% rabatem powitalnym. W przeciągu 48h w Panelu Klienta w zakładce "Moje nagrody" pojawi się posiadana ilość punktów (wraz z dodatkowymi 50 punktami powitalnymi). Ilość posiadanych punktów można w każdej chwili sprawdzić wchodząc w zakładkę "Moje nagrody". 
 
 
W Programie Biustokracja VIP każde wydane 1 zł to 1 punkt. Punkty wymienne są na dodatkowe rabaty:​
 
200 pkt = jednorazowy rabat 10 zł
 
Wartości bonusów ulegają zwielokrotnieniu tj. przy np. 400 punktach uzyskany rabat to 20 zł, a przy 600 punktach 30 zł itd. 

Przed rejestracją oraz zapisaniem się do newslettera, zapoznaj się proszę z naszą Polityką Prywatności. Przystępując do Programu Lojalnościowego akceptujesz Regulamin Kart Klienta.

ZACZYNAMY! ZALOGUJ SIĘ I WYPEŁNIJ FORMULARZ VIP

Po zalogowaniu do swojego Konta w Panelu Klienta, kliknij przycisk Wypełnij formularz, który przeniesie Cię do Formularza VIP, który należy wypełnić i przesłać. Po poprawnym wysłaniu Formularza, Klient otrzyma mailem 10% rabat powitalny oraz w przeciągu 48h Kartę Klienta wraz z powitalnymi 50 pkt.

Droga Biustokratko! Chcesz zyskać dodatkowy rabat na zakupy? Opinie Klientek pozwalają nam się rozwijać i pomagać coraz większej liczbie Kobiet, dlatego będziemy wdzięczne za poświęcenie nam chwilki i opisanie Twoich wrażeń :) 

 

Zyskasz dodatkowe 200 punktów na swojej Karcie Klienta!!!

 

Wystarczą trzy kroki, aby cieszyć się rabatem na zakupy w naszym salonie:1. Załóż kartę Biustokracja VIP

Postępuj według wskazówek powyżej.

2. Wystaw nam opinię

 

Kliknij w link poniżej i pomóż nam zachęcać inne Kobiety do brafittingowej rewolucji

 
https://g.page/r/Cd4QD35EbXnrEAg/review (link prowadzi do opinii Google)

 

 

3. Potwierdź dodanie opinii w Google

UWAGA! Abyśmy mogły dodać Twoje punkty do kontaprześlij nam potwierdzenie (screen lub zdjęcie z Google) w odpowiednim formularzu: www.biustokracja.com/account/opinie

opinie-Google-jak-je-zdobyć.jpeg
 • Czy są dostępne bony upominkowe?
  Tak :) Posiadamy w sprzedaży bony prezentowe, z możliwością zakupu stacjonarnie w naszym salonie lub online (zakładka "Bony"). Bony dostępne są w wersji fizycznej - papierowej, zapakowanej przez nas oraz elektronicznej w formie generowanej przez nasz system wiadomości email wraz kodem bonu, jego wartością, datą wygaśnięcia oraz wiadomością od kupującego (opcjonalnie), wysyłanej na adres mailowy. Bony są wydawane w dowolnej kwocie. Ważne są przez pół roku od daty nabycia bonu i są wymienne na każdy dostępny produkt wraz z usługą profesjonalnego brafittingu lub inną usługę dostępną w naszym salonie :) Istnieje również możliwość zrealizowania bonu w naszym sklepie online. Zakres cenowy biustonoszy to ok. 170-260 zł oraz 29-109 zł za figi :) Bony dostępne są pod tym linkiem: https://www.biustokracja.com/bonypodarunkowe
 • Czy należy się wcześniej umówić na brafitting?
  Nasz salon jest bardzo niewielkim i kameralnym miejscem, a z pewnością nie jesteśmy takim "zwykłym" sklepem z bielizną :) Brafitting jest usługą jak wizyta u fryzjera czy kosmetyczki i nie chodzi w nim tylko o kupno stanika, ale o jego odpowiednie dopasowanie, co wymaga indywidualnego podejścia brafitterki. Przed pandemią nie wymagałyśmy rezerwacji terminu wizyty, dbamy jednak teraz o bezpieczeństwo Wasze oraz własne nieco bardziej. Dzięki Wam, nasz salon cały czas się rozwija - brafittingowa rewolucja rośnie w siłę, a my posiadamy dwie przymierzalnie. Nie bez przyczyny. Chcemy przede wszystkim stworzyć przyjazną, dyskretną, intymną atmosferę i sprawić, aby każda nasza Klientka czuła się wyjątkowo i kobieco, w związku z czym przed wizytą, prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu. W przeciwnym wypadku należy liczyć się z BRAKIEM OBSŁUGI, ponieważ zapisane Klientki mają pierwszeństwo i jeśli będziemy miały komplet zapisanych terminów to może nie udać nam się pomóc :( Na sam brafitting powinnyśmy przeznaczyć około 45-60 min :) Chcemy w ten sposób również uniknąć ewentualnej konieczności oczekiwania np. 2h na wolną przymierzalnię i pomoc brafitterki, a wierzcie nam, tak już się zdarzało :)
 • Czy jeśli nie widzę dostępnego terminu w kalendarzu to jest szansa na zapisanie się?
  Niestety nie. W naszym kalendarzu pokazują się wszystkie dostępne na daną chwilę terminy. Jeśli Klientka ma taką ochotę, może zostawiać nam wiadomość z numerem telefonu oraz preferowanym terminem, abyśmy skontaktowały się z nią, gdy ten termin się zwolni.
 • Jaki jest koszt brafittingu?
  Brafittig w naszym salonie jest usługą absolutnie bezpłatną. Kosztem będzie jedynie nowy, piękny biustonosz :)
 • Czy będę mieć wybór? Czy znajdę swój rozmiar? Czy znajdę konkretną markę?
  Staramy się aby, dostępny w naszym salonie wybór rozmiarów, był jak najszerszy. Na tę chwilę w ofercie posiadamy biustonosze od obwodów 65 do 105 oraz od miseczki B do N. Gdyby miało się okazać się, że będziemy miały akurat troszkę mniejszy wybór w danym rozmiarze - bardzo często realizujemy indywidualne zamówienia - jeśli producenci, z którymi współpracujemy mają coś czego Klientka szuka - spróbujemy to zamówić :) Marki z którymi współpracujemy znajdują się w zakładce "Oferta" - przedstawione modele są jednak jedynie poglądowym przedstawienie naszego asortymentu. W zależności od czasu, nasza oferta może się zmieniać i może zdarzyć się tak, że w danym miesiącu mamy np. troszkę większą dostępność biustonoszy marki Nessa lub Ava, a innym będzie to już Corin :) Aktualnie dostępna oferta wraz z rozmiarami znajduje się pod tym linkiem: https://www.biustokracja.com/skleponline
 • Czy mogę zrobić zakupy bez rezerwacji?
  Nasz salon jest bardzo niewielkim i kameralnym miejscem - z pewnością nie jesteśmy takim "zwykłym" sklepem z bielizną :) Brafitting jest usługą jak wizyta u fryzjera czy kosmetyczki i nie chodzi w nim tylko o kupno stanika, ale o jego odpowiednie dopasowanie, co wymaga indywidualnego podejścia brafitterki. Dzięki Wam, nasz salon cały czas się rozwija - brafittingowa rewolucja rośnie w siłę, a my posiadamy dwie przymierzalnie. Nie bez przyczyny. Chcemy przede wszystkim stworzyć przyjazną, dyskretną, intymną atmosferę i sprawić, aby każda nasza Klientka czuła się wyjątkowo i kobieco, w związku z czym przed wizytą, prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu. W przeciwnym wypadku należy liczyć się z BRAKIEM OBSŁUGI, ponieważ zapisane Klientki mają pierwszeństwo i jeśli będziemy miały komplet zapisanych terminów to może nie udać nam się pomóc :( Na sam brafitting powinnyśmy przeznaczyć około 45-60 min :) Chcemy w ten sposób również uniknąć ewentualnej konieczności oczekiwania np. 2-3h na wolną przymierzalnię i pomoc brafitterki, a wierzcie nam, tak już się zdarzało :) Oczywiście jeśli akurat zapisana w danym czasie Klientka zrezygnuje lub nie przyjdzie, pomożemy. Tu jednak nigdy nie ma pewności czy akurat uda się "wstrzelić w okienko" :) W sytuacji jeśli w danym czasie w salonie będzie tylko jedna umówiona wcześniej Klientka, brafitterka nie będzie mogła pomóc - chcemy być w porządku wobec Pań, które się umówiły i oczekiwały na swoją wizytę np. 2 tygodnie. W takiej sytuacji jest jednak możliwość samodzielnego mierzenia.
 • Czy na pozostałe usługi muszę się zapisać?
  Tak - na pozostałe usługi należy się wcześniej zapisać, poprzez zapisy online lub też nasz formularz kontaktowy lub pisząc na nasz adres mailowy sklep@biustokracja.com
 • Jakie są godziny pracy salonu?
  Na dzień dzisiejszy pracujemy w godzinach 11.00-19.00, od poniedziałku do piątku oraz w soboty w godzinach 10.00-15.00 :)
 • Jak długo będzie czekać na mnie zarezerwowany/odłożony biustonosz?
  Zakupy stacjonarne / online: Zarezerwowany biustonosz czeka 3 dni - zarówno zarezerwowany w sklepie, jak i nieopłacone zamówienia online. W tym czasie Klientka powinna się z nami skontakować i ustalić termin odbioru. Indywidualne zamówienia: O dostawie zamówionego biustonosza informujemy wiadomością SMS, w której informujemy, że na potwierdzenie zainteresowania produktem czekamy 24h. Bez informacji zwrotnej od Klientki towar wraca na półkę. Odłożone biustonosze (po potwierdzeniu), czekają na odbiór 2 tygodnie od daty wysłania informacji - po tym czasie wracają do sprzedaży :)
 • Jak wygląda konsultacja brafittingowa online?
  Konsultacje odbywają się w formie wiadomości tekstowych za pomocą dogodnego komunitaktora lub video-rozmowy, za pomocą platformy Zoom. Konsultacja on-line nie zastąpi w 100% konsultacji w naszym Salonie stacjonarnie i polecamy ją najbardziej Paniom, które korzytsały już wcześniej z usługi brafittingu. W takiej formie jesteśmy w stanie doradzić jak prawidłowo się zmierzyć, pomóc przy określeniu rozmiaru oraz podpowiedzieć modele i kroje, które mogą spełnić oczekiwania Klientki. Możemy również podzielić się wiedzą dotyczącą prawidłowego zakładania biustonosza, prawidłowego układania biustu oraz konserwacji bielizny. Konsultacja może także dotyczyć oceny dopasowania zakupionego już biustonosza :) W trakcie konsultacji warto zapewnić sobie odrobinkę prywatności :) Po zakończonej konsultacji, wyślemy Ci maila z rekomendowanymi modelami z naszego sklepu :) Sugerujemy zamówienie kilku modeli w celu zwiększenia szansy na idealne dopasowanie. Jeśli chcesz porozmawiać z nami w formie video-chatu: 1. Zarezerwuj dogodny termin, 2. Zaczekaj na potwierdzenie dostępności terminu wraz z danymi do utworzonego spotkania poprzez platformę Zoom, 3. W wybranym terminie, prosimy oczekiwać maila z przypomnieniem oraz linkiem do video-rozmowy (sugerujemy rozmowę, korzystając z komputera :) Warto przygotować centymetr krawiecki :) Wskazówki techniczne: 1. Na 10 minut przed spotkaniem otrzymasz maila z przypomnieniem o zaplanowanej video-rozmowie, 2. Kliknij w podany w wiadomości link zatytułowany "Dołącz do spotkania Zoom", 3. Następnie wpisz podane w mailu hasło, 4. Gotowe! Już jesteś w naszej wirtualnej przymierzalni! :) Po zakupach, sugerujemy ponowną konsultację, w celu sprawdzenia poprawności dopasowania wybranych biustonoszy :)
 • Czy mogę wykorzytać otrzymany bon podarunkowy w sklepie online?
  Chcesz wykorzystać swój Bon Podarunkowy online? Jest to możliwe :) 1. W przypadku Bonu w wersji fizycznej lub Bonu z kodem QR, należy wpisać jego numer np. 01/01/2020/01 w Koszyku, klikając napis pod produktem "Wprowadź kod promocyjny", 2. W przypadku Bonu w nowej wersji elektronicznej, w momencie wyboru sposobu płatności należy zaznaczyć "Zrealizuj kartę podarunkową" i wprowadzić otrzymany w mailu kod bonu (ciąg znaków np. 48EDY8WUPU5R8YCW).
 • Co to jest Biustokracja VIP?
  Biustokracja VIP to całkowicie cyfrowy program lojalnościowy, w którym zbierasz punkty za zakupy, zarówno w sklepie stacjonarnym jak i online. Zyskujesz też dostęp do ofert specjalnych, nagród, zaproszeń na wydarzenia oraz innych korzyści. Uczestnictwo w programie lojalnościowym jest całkowicie bezpłatne, musisz mieć tylko ukończone 18 lat. Więcej informacji znajdziesz pod tym linkiem: https://www.biustokracja.com/biustokracjavip
 • Chcę dokonać zwrotu - co muszę zrobić?
  Wszystkie informację dotyczące zwrotów znajdują się pod tym linkiem: https://www.biustokracja.com/zwroty
 • Chcę złożyć reklamację - jak to zrobić?
  Wszystkie informację dotyczące reklamacji, znajdują się pod tym linkiem: https://www.biustokracja.com/reklamacje

Biustokracja VIP

Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody

bottom of page