top of page

BIUSTOKRACJA VIP

Biustokracja VIP to w pełni cyfrowy Program Lojalnościowy, dostępny dla zarejestrowanych/zalogowanych Klientów.
 
Klient ma możliwość nabyć elektroniczną Kartę Klienta wykonując po wypełnieniu Formularza VIP,  który dostępny jest na tej stronie po zarejestrowaniu/zalogowaniu się w naszej witrynie. Wystarczy kliknąć w przycisk "Wypełnij formularz BIUSTOKRACJA VIP" poniżej, który przekieruje najpierw do strony rejestracji/logowania, a następnie automatycznie przekieruje z powrotem na tę stronę

Po zalogowaniu się do swojego konta, należy wypełnić Formularz VIP, zawierający dane takie jak imię, adres e-mail, nr telefonu oraz gdy wyrazi zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych.

W celu przystąpienia do Programu Klient musi posiadać urządzenie elektroniczne (telefon, komputer, tablet) z dostępem do sieci internetowej. Klient chcący przystąpić do Programu powinien mieć ukończone 18 lat.

W momencie prawidłowego przesłania danych w naszym Formularzu VIP, Klient otrzymuje e-mail z prośbą o weryfikację adresu e-mail. Po weryfikacji Klient otrzymuje maila potwierdzającego zapisanie się do naszej Strefy VIP wraz z 10% rabatem powitalnym. W przeciągu 48h w Panelu Klienta w zakładce "Moje nagrody" pojawi się posiadana ilość punktów (wraz z dodatkowymi 50 punktami powitalnymi). Ilość posiadanych punktów można w każdej chwili sprawdzić wchodząc w zakładkę "Moje nagrody". Program lojalnościowy dostępny jest również 
 
 
W Programie Biustokracja VIP każde wydane 1 zł to 1 punkt. Punkty wymienne są na dodatkowe rabaty:​
 
200 pkt = jednorazowy rabat 10 zł
 
Wartości bonusów ulegają zwielokrotnieniu tj. przy np. 400 punktach uzyskany rabat to 20 zł, a przy 600 punktach 30 zł itd. 

Przed rejestracją oraz zapisaniem się do newslettera, zapoznaj się proszę z naszą Polityką Prywatności. Przystępując do Programu Lojalnościowego akceptujesz Regulamin Kart Klienta.

ZACZYNAMY! ZALOGUJ SIĘ I WYPEŁNIJ FORMULARZ VIP

Po zalogowaniu do swojego Konta w Panelu Klienta, kliknij przycisk Wypełnij formularz, który przeniesie Cię do Formularza VIP, który należy wypełnić i przesłać. Po poprawnym wysłaniu Formularza, Klient otrzyma mailem 10% rabat powitalny oraz w przeciągu 48h Kartę Klienta wraz z powitalnymi 50 pkt.

Biustokracja VIP

Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody

bottom of page