top of page

KARTA KLIENTA

Poniżej znajdziesz wszystkie, interesujące Cię informacje dotyczące Programu "Biustokracja VIP".


Karta Klienta "Biustokracja VIP"

§1 Administratorem Twoich danych osobowych w rozumieniu przepisów o ochronie danych osobowych jest firma "Biustokracja" (nazwa skrócona), z siedzibą przy ulicy Żelaznej 31, 00-806 Warszawa; NIP: 113-277-29-35; REGON: 367299486

§2 Biustokracja VIP to w pełni cyfrowy Program Lojalnościowy. Klient ma prawo nabyć elektroniczną Kartę Klienta wykonując dwa kroki rejestracyjne tj. Zarejestrować/Zalogować się do Konta Klienta na naszej stronie internetowej oraz samodzielnie wypełnić Formularz VIP znajdujący się w zakładce "PROGRAM BIUSTOKRACJA VIP" (zawierający dane takie jak imię, adres e-mail, nr telefonu oraz gdy wyrazi zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych).

§3 W celu przystąpienia do Programu Klient musi posiadać urządzenie elektroniczne (telefon, komputer, tablet) z dostępem do sieci internetowej. Klient chcący przystąpić do Programu musi mieć ukończone 18 lat.

§4 W momencie prawidłowego przesłania danych w naszym Formularzu VIP (dostępny tylko dla zalogowanych Klientów w zakładce Biustokracja VIP), Klient otrzymuje e-mail z prośbą o weryfikację adresu e-mail. Po weryfikacji Klient otrzymuje maila potwierdzającego zapisanie się do naszej Strefy VIP wraz z 10% rabatem powitalnym. W przeciągu 48h przyznane punkty pojawią się w Panelu Klienta w zakładce "Moje nagrody" wraz z dodatkowymi 50 punktami powitalnymi. Ilość posiadanych punktów można w każdej chwili sprawdzić w swoim Panelu Klienta ("Moje nagrody").

 

W Programie Biustokracja VIP każde wydane 1 zł to 1 punkt. Punkty wymienne są na dodatkowe rabaty:​

 

200 posiadanych punktów = jednorazowy rabat 10 zł

 

Wartości bonusów ulegają zwielokrotnieniu tj. przy np. 400 punktach uzyskany rabat to 20 zł, a przy 600 punktach 30 zł itd. 

 

Po wykorzystaniu bonusu, punkty zostają odjęte z Konta Klienta.

 

§5 W celu wykorzystania rabatu/bonusu stacjonarnie, Klientka powinna wyrazić taką chęć oraz podać dane w celu weryfikacji istnienia Karty Klienta w naszym systemie. Jeśli Klientka chce wykorzystać dostępne dla siebie rabaty, powinna okazać przy zakupach numer aktywnego kuponu z zakładki "Moje nagrody" w Panelu Klienta. Podczas zakupów online, Klient w celu wykorzystania punktów powinien wpisać kod rabatowy, który zostanie wygenerowany po aktywacji odpowiedniej nagrody. Z jednej Karty może korzystać tylko jedna Klientka - nie można jej oddawać lub odsprzedawać. Klienta ma prawo wykorzystać swoją Kartę również przy zakupach online zgłaszając nam taką chęć, pisząc maila na adres sklep@biustokracja.com

§6 Zachęcamy do zapoznania się z naszą POLITYKĄ PRYWATNOŚCI.

 

§7 W wypadku utraty dostępu do elektronicznej Karty Klienta, prosimy o zgłoszenie prośby o ponowne wystawienie, pisząc na adres sklep@biustokracja.com

 

§8 Biustokracja zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu oraz zakończenia programu lojalnościowego w każdym czasie bez podania przyczyn.

§9 Rabat Klienta nie łączy się z Bonami Podarunkowymi.

§10 Bonusy rabatowe nie są zwracane w przypadku zwrotu lub wymiany produktu. Kwota bonusu jest dzielona równo między wszystkie elementy zamówienia, więc jeśli zwracasz jeden lub kilka produktów, dostajesz zwrot kwoty zapłaconej za każdy z nich. Produkty można wymieniać tylko w sklepie – w takim przypadku dokonujesz zamiany na produkt o tej samej wartości, jak ten zwracany. W przypadku zwrotu produktów, bez wykorzystanego kuponu rabatowego, adekwatne punkty zostaną odjęte z konta.

§11 Nie ma możliwości wykorzystać rabatów z Karty Klienta na zakup Bonów Podarunkowych. Przy zakupie Bonów nie nabijamy również punktów z tego zakupu. Punkty zostaną nabite osobie obdarowanej Bonem przy jej zakupach :)

W razie wątpliwości do któregokolwiek z zapisów niniejszej polityki prywatności lub w razie chęci rezygnacji z Programu, jesteśmy do dyspozycji - nasze dane znaleźć można w zakładce - KONTAKT.

bottom of page