FAQ

Czy są dostępne bony upominkowe?


Tak :) Posiadamy w sprzedaży bony prezentowe, z możliwością zakupu stacjonarnie w naszym salonie lub online (zakładka "Bony"). Bony dostępne są w wersji fizycznej - papierowej, zapakowanej przez nas oraz elektronicznej w formie PDF, wysyłanej na adres mailowy wraz z kodem QR, który należy okazać podczas wizyty w salonie. Bony są wydawane w dowolnej kwocie. Ważne są przez pół roku od daty nabycia bonu i są wymienne na każdy dostępny produkt wraz z usługą profesjonalnego brafittingu lub inną usługę dostępną w naszym salonie :) Istnieje również możliwość zrealizowania bonu w naszym sklepie online. Zakres cenowy biustonoszy to ok. 170-260 zł oraz 29-109 zł za figi :)

Bony dostępne są pod tym linkiem: https://www.biustokracja.com/bonypodarunkowe
Czy należy się wcześniej umówić na brafitting?


Nasz salon jest bardzo niewielkim i kameralnym miejscem :) Brafitting jest usługą jak wizyta u fryzjera czy kosmetyczki i nie chodzi w nim tylko o kupno stanika, ale o jego odpowiednie dopasowanie, co wymaga indywidualnego podejścia brafitterki. Do tej pory nie wymagałyśmy rezerwacji terminu wizyty, jednak z uwagi na pandemię COVID-19, chcąc zapewnić bezpieczeństwo zakupów oraz sprawić aby każda nasza Klienta czuła się wyjątkowo, prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu. W przeciwnym wypadku należy liczyć się z BRAKIEM OBSŁUGI, ponieważ zapisane Klientki mają pierwszeństwo i jeśli będziemy miały komplet zapisanych terminów to może nie udać nam się pomóc :( Na sam brafitting powinnyśmy przeznaczyć około 45-60 min :) UWAGA! W naszym salonie obwowiązują surowe restrykcje, co do ilości Klientek mogących przebywać na danej przestrzeni w określonym czasie! W związku z tym, bardzo prosimy o przychodzenie na wizytę BEZ OSÓB TOWARZYSZĄCYCH - dziękujemy za zrozumienie.
Prosimy zapoznać się z aktualnymi zasadami obsługi: https://www.biustokracja.com/covid19
Jaki jest koszt brafittingu?


Brafittig w naszym salonie jest usługą absolutnie bezpłatną. Kosztem będzie jedynie nowy, piękny biustonosz :)
Czy będę mieć wybór? Czy znajdę swój rozmiar? Czy znajdę konkretną markę?


Staramy się aby, dostępny w naszym salonie wybór rozmiarów, był jak najszerszy. Na tę chwilę w ofercie posiadamy biustonosze od obwodów 65 do 105 oraz od miseczki B do N. Gdyby miało się okazać się, że będziemy miały akurat troszkę mniejszy wybór w danym rozmiarze - bardzo często realizujemy indywidualne zamówienia - jeśli producenci, z którymi współpracujemy mają coś czego Klientka szuka - spróbujemy to zamówić :) Marki z którymi współpracujemy znajdują się w zakładce "Oferta" - przedstawione modele są jednak jedynie poglądowym przedstawienie naszego asortymentu. W zależności od czasu, nasza oferta może się zmieniać i może zdarzyć się tak, że w danym miesiącu mamy np. troszkę większą dostępność biustonoszy marki Nessa lub Ava, a innym będzie to już Corin :)

Aktualnie dostępna oferta wraz z rozmiarami znajduje się pod tym linkiem: https://www.biustokracja.com/skleponline
Czy na pozostałe usługi muszę się zapisać?


Tak - na pozostałe usługi należy się wcześniej zapisać, poprzez zapisy online lub też nasz formularz kontaktowy lub pisząc na nasz adres mailowy biustokracja@gmail.com
Jakie są godziny pracy salonu?


Na dzień dzisiejszy pracujemy w godzinach 11.00-19.00, od poniedziałku do piątku oraz w soboty w godzinach 10.00-15.00 :)
Jak długo będzie czekać na mnie zarezerwowany/odłożony biustonosz?


Zakupy stacjonarne / online:
Zarezerwowany biustonosz czeka 3 dni - zarówno zarezerwowany w sklepie, jak i nieopłacone zamówienia online. W tym czasie Klientka powinna się z nami skontakować i ustalić termin odbioru.
Indywidualne zamówienia:
O dostawie zamówionego biustonosza informujemy wiadomością SMS, w której informujemy, że na potwierdzenie zainteresowania produktem czekamy 24h. Bez informacji zwrotnej od Klientki towar wraca na półkę.

Odłożone biustonosze (po potwierdzeniu), czekają na odbiór 2 tygodnie od daty wysłania informacji - po tym czasie wracają do sprzedaży :)
Jak wygląda konsultacja brafittingowa online?


Konsultacje odbywają się w formie wiadomości tekstowych za pomocą dogodnego komunitaktora lub video-rozmowy, za pomocą platformy Zoom. Konsultacja on-line nie zastąpi w 100% konsultacji w naszym Salonie stacjonarnie i polecamy ją najbardziej Paniom, które korzytsały już wcześniej z usługi brafittingu. W takiej formie jesteśmy w stanie doradzić jak prawidłowo się zmierzyć, pomóc przy określeniu rozmiaru oraz podpowiedzieć modele i kroje, które mogą spełnić oczekiwania Klientki. Możemy również podzielić się wiedzą dotyczącą prawidłowego zakładania biustonosza, prawidłowego układania biustu oraz konserwacji bielizny. Konsultacja może także dotyczyć oceny dopasowania zakupionego już biustonosza :) W trakcie konsultacji warto zapewnić sobie odrobinkę prywatności :) Po zakończonej konsultacji, wyślemy Ci maila z rekomendowanymi modelami z naszego sklepu :) Sugerujemy zamówienie kilku modeli w celu zwiększenia szansy na idealne dopasowanie.
Jeśli chcesz porozmawiać z nami w formie video-chatu: 1. Zarezerwuj dogodny termin, 2. Zaczekaj na potwierdzenie dostępności terminu wraz z danymi do utworzonego spotkania poprzez platformę Zoom, 3. W wybranym terminie, prosimy oczekiwać maila z przypomnieniem oraz linkiem do video-rozmowy (sugerujemy rozmowę, korzystając z komputera :) Warto przygotować centymetr krawiecki :) Wskazówki techniczne: 1. Na 10 minut przed spotkaniem otrzymasz maila z przypomnieniem o zaplanowanej video-rozmowie, 2. Kliknij w podany w wiadomości link zatytułowany "Dołącz do spotkania Zoom", 3. Następnie wpisz podane w mailu hasło, 4. Gotowe! Już jesteś w naszej wirtualnej przymierzalni! :) Po zakupach, sugerujemy ponowną konsultację, w celu sprawdzenia poprawności dopasowania wybranych biustonoszy :)
Czy mogę wykorzytać otrzymany bon podarunkowy w sklepie online?


Tak :) Wystarczy, że w okienku kodu rabatowego w Twoim koszyku, wpiszesz numer Bonu. W przypadku bonów elektronicznych, w celu uzyskania numeru bonu, zeskanuj otrzymany kod QR :)
Co to jest Biustokracja VIP?


Biustokracja VIP to całkowicie cyfrowy program lojalnościowy, w którym zbierasz punkty za zakupy, zarówno w sklepie stacjonarnym jak i online. Zyskujesz też dostęp do ofert specjalnych, nagród, zaproszeń na wydarzenia oraz innych korzyści. Uczestnictwo w programie lojalnościowym jest całkowicie bezpłatne, musisz mieć tylko ukończone 18 lat. Więcej informacji znajdziesz pod tym linkiem: https://www.biustokracja.com/biustokracjavip
Czy jeśli nie widzę dostępnego terminu w kalendarzu to jest szansa na zapisanie się?


Niestety nie. W naszym kalendarzu pokazują się wszystkie dostepnę na daną chwilę terminy. Jeśli Klientka ma taką ochotę, może zostawiać nam wiadomość z numerem telefonu, abyśmy skontaktowały się z nią, gdyby któryś termin się zwolnił.
Chcę dokonać zwrotu - co muszę zrobić?


Wszystkie informację dotyczące zwrotów znajdują się pod tym linkiem: https://www.biustokracja.com/zwroty
Chcę złożyć reklamację - jak to zrobić?


Wszystkie informację dotyczące reklamacji, znajdują się pod tym linkiem: https://www.biustokracja.com/reklamacje
Czy mogę zrobić zakupy bez rezerwacji?


W salonie aktualnie mogą przebywać tylko dwie osoby, poza obsługą. Jesteśmy bardzo niewielkim miejscem, w związku z czym, jeśli akurat w danym czasie będą zarezerwowane dwie przymierzalnie lub limit osób będzie przekroczony może zdarzyć się konieczność dość długiego oczekiwania poza salonem :( Na brafitting dla każdej Klientki przeznaczamy 1h i jeśli nasz kalendarz będzie pełen, nie możemy zagwarantować tej możliwośc :(
Brafitting jest usługą jak wizyta u fryzjera czy kosmetyczki i nie chodzi w nim tylko o kupno stanika, ale o jego odpowiednie dopasowanie, co wymaga indywidualnego podejścia brafitterki.

Również w systuacji jeśli w danym czasie w salonie będzie tylko jedna umówiona wcześniej Klientka, brafitterka nie będzie mogła pomóc, z uwagi na bezpieczeństwo zakupówi bliski konktakt z Klientką, a także z uwagi na fakt, że chcemy być w porządku wobec Pań, które się umówiły i oczekiwały na swoją wizytę np. 2 tygodnie. W takiej sytuacji jest jednak możliwość samodzielnego mierzenia.

Oczywiście jeśli akurat zapisana w danym czasie Klientka zrezygnuje lub nie przyjdzie, pomożemy. Tu jednak nigdy nie ma pewności czy akurat uda się wstrzelić w okienko :)