FAQ

Czy są dostępne bony upominkowe?


Tak :) Posiadamy w sprzedaży bony prezentowe, z możliwością zakupu stacjonarnie w naszym salonie lub online (zakładka "Bony"). Bony dostępne są w wersji fizycznej - papierowej, zapakowanej przez nas oraz elektronicznej w formie PDF, wysyłanej na adres mailowy wraz z kodem QR, który należy okazać podczas wizyty w salonie. Bony są wydawane w dowolnej kwocie. Ważne są przez pół roku od daty nabycia bonu i są wymienne na każdy dostępny produkt wraz z usługą profesjonalnego brafittingu lub inną usługę dostępną w naszym salonie :) Istnieje również możliwość zrealizowania bonu w naszym sklepie online. Zakres cenowy biustonoszy to ok. 140-260 zł oraz 29-109 zł za figi :)
Czy należy się wcześniej umówić na brafitting?


Tak. Chcąc zapewnić bezpieczeństwo zakupów oraz sprawić aby każda nasza Klienta czuła się wyjątkowo, prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu na indywidualne spotkanie :)
Na sam brafitting powinnyśmy przeznaczyć około 45-60 min.

Prosimy zapoznać się z aktualnymi zasadami obsługi: https://www.biustokracja.com/covid19
Jaki jest koszt brafittingu?


Brafittig w naszym salonie jest usługą absolutnie bezpłatną. Kosztem będzie jedynie nowy, piękny biustonosz :)
Czy będę mieć wybór? Czy znajdę swój rozmiar? Czy znajdę konkretną markę?


Staramy się aby, dostępny w naszym salonie wybór rozmiarów, był jak najszerszy. Na tę chwilę w ofercie posiadamy biustonosze od obwodów 65 do 105 oraz od miseczki B do N. Gdyby miało się okazać się, że będziemy miały akurat troszkę mniejszy wybór w danym rozmiarze - bardzo często realizujemy indywidualne zamówienia - jeśli producenci, z którymi współpracujemy mają coś czego Klientka szuka - spróbujemy to zamówić :) Marki z którymi współpracujemy znajdują się w zakładce "Oferta" - przedstawione modele są jednak jedynie poglądowym przedstawienie naszego asortymentu. W zależności od czasu, nasza oferta może się zmieniać i może zdarzyć się tak, że w danym miesiącu mamy np. troszkę większą dostępność biustonoszy marki Nessa lub Ava, a innym będzie to już Corin :)
Czy na pozostałe usługi muszę się zapisać?


Tak - na pozostałe usługi należy się wcześniej zapisać, poprzez zapisy online lub też nasz formularz kontaktowy lub pisząc na nasz adres mailowy biustokracja@gmail.com
Jakie są godziny pracy salonu?


Na dzień dzisiejszy pracujemy w godzinach 11.00-19.00, od poniedziałku do piątku oraz w soboty w godzinach 10.00-15.00 :)
Jak długo będzie czekać na mnie zarezerwowany/odłożony biustonosz?


Zarezerwowany biustonosz czeka 3 dni - zarówno zarezerwowany w sklepie, jak i nieopłacone zamówienia online. W tym czasie Klientka powinna się z nami skontakować i ustalić termin odbioru.
Odłożone biustonosze np. z tzw. indywidualnych zamówień, czekają na odbiór 2 tygodnie od daty wysłania informacji :)
Jak wygląda konsultacja brafittingowa online?


Konsultacje odbywają się w formie wiadomości tekstowych za pomocą fogodnego komunitaktora lub video-rozmowy, za pomocą platformy Skype. Konsultacja on-line nie zastąpi w 100% konsultacji w naszym Salonie stacjonarnie i polecamy ją najbardziej Paniom, które korzytsały już wcześniej z usługi brafittingu. W takiej formie jesteśmy w stanie doradzić jak prawidłowo się zmierzyć, pomóc przy określeniu rozmiaru oraz podpowiedzieć modele i kroje, które mogą spełnić oczekiwania Klientki. Możemy również podzielić się wiedzą dotyczącą prawidłowego zakładania biustonosza, prawidłowego układania biustu oraz konserwacji bielizny. Konsultacja może także dotyczyć oceny dopasowania zakupionego już biustonosza :) W trakcie konsultacji warto zapewnić sobie odrobinkę prywatności :) Po zakończonej konsultacji, wyślemy Ci maila z rekomendowanymi modelami z naszego sklepu :) Sugerujemy zamówienie kilku modeli w celu zwiększenia szansy na idealne dopasowanie. Jeśli chcesz porozmawiać z nami w formie video-chatu: 1. Zarezerwuj dogodny termin, 2. Zaczekaj na potwierdzenie dostępności terminu, 3. W wybranym terminie, prosimy oczekiwać maila z zaproszeniem do video-rozmowy (sugerujemy rozmowę, korzystając z komputera :) Warto przygotować centymetr krawiecki :) Wskazówki techniczne: 1. Po otrzymaniu maila z zaproszeniem, kliknij w podanych w wiadomości link, 2. Następnie kliknij przycisk "Dołącz jako gość", 3. Wpisz swoją tymczasową nazwę, która będzie widoczna podczas naszej rozmowy i kliknij "Dołącz", 4. Włącz kamerę oraz mikrofon i kliknij "Dołącz do rozmowy", 5. Gotowe! Już jesteś w naszej wirtualnej przymierzalni! :) PS. Nie musisz mieć zainstalowanej aplikacji Skype :)
Czy mogę wykorzytać otrzymany bon podarunkowy w sklepie online?


Tak :) Wystarczy, że w okienku kodu rabatowego w Twoim koszyku, wpiszesz numer Bonu. W przypadku bonów elektronicznych, w celu uzyskania numeru bonu, zeskanuj otrzymany kod QR :)
Co to jest Biustokracja VIP?


Biustokracja VIP to całkowicie cyfrowy program lojalnościowy, w którym zbierasz punkty za zakupy, zarówno w sklepie stacjonarnym jak i online. Zyskujesz też dostęp do ofert specjalnych, nagród, zaproszeń na wydarzenia oraz innych korzyści. Uczestnictwo w programie lojalnościowym jest całkowicie bezpłatne, musisz mieć tylko ukończone 18 lat. Więcej informacji znajdziesz pod tym linkiem: https://www.biustokracja.com/biustokracjavip
Czy jeśli nie widzę dostępnego terminu w kalendarzu to jest szansa na zapisanie się?


Niestety nie. W naszym kalendarzu pokazują się wszystkie dostepnę na daną chwilę terminy. Jeśli Klientka ma taką ochotę, może zostawiać nam wiadomość z numerem telefonu, abyśmy skontaktowały się z nią, gdyby któryś termin się zwolnił.