top of page

SHOCK ABSORBER ULTIMATE RUN BRA

Biustonosz miękki stworzony specjalnie do biegania, który zmniejsza ruch piersi średnio o 78% (potwierdzone w niezależnym instytucie badawczym). Sprawdzi się jednak przy różnego rodzaju aktywności fizyczne, przy której biust narażony jest na duże wahania wysokości.

Konstrukcja podtrzymuje biust na bardzo wysokim 4. poziomie. Uszyty jest on z wielu kawałków materiału wykazujących różną rozciągliwość, po to by każda pierś była umieszczona w osobnej miseczce. Materiał jest oddychający, a szwy wewnętrzne zostały ukryte dzięki czemu biustonosz nie powoduje otarć. 
Zapinany jest z tyłu na tradycyjne haftki na dole, ale posiada też dodatkowe zapięcie ściągające łopatki. Posiada także wyjątkowo skuteczny system skracania ramiączek. 


 

PARFAIT ACTIVE SPORTS BRA

Trening w dobrym stylu. Odprowadzające wilgoć miseczki z pianki zapewniają wsparcie i wygodę w przypadku średnio intensywnych sportów. Zastosowano również oddychające wstawki z siatki, fiszbiny do oddzielania piersi oraz szeroki, elastyczny obwód dla maksymalnego podtrzymania. Uszyty do europejskiej miseczki I.
 

ANITA MOMENTUM 5529

Biustonosz sportowy Anita - momentum zapewnia ekstremalnie mocne podtrzymanie podczas uprawiania intensywnych dyscyplin sportu. Profesjonalny biustonosz sportowy o najwyższym stopniu podtrzymania- także przy dużych rozmiarach. Ogranicza ruchy biustu do minimum przy każdej aktywności sportowej , zapewniając przy tym ponadprzeciętny komfort noszenia.

 

Podczas aktywności sportowej rozciąga się tkanka łączna , na skutek czego biust traci swój kształt i sprężystość Profesjonalny biustonosz sportowy chroni i optymalnie podtrzymuje biust. Dzięki niemu tkanka pozostaje nienaruszona, a biust nie traci swojej elastyczności.

Produkt został przebadany na substancje szkodliwe i otrzymał międzynarodowy certyfikat Oeko-Tex - TEKSTYLIA GODNE ZAUFANIA

SPORT

Przyjmuje się, że ok. 44% kobiet regularnie ćwiczących nie nosi biustonoszy sportowych. Niewystarczające podparcie piersi w połączeniu z nadmiernym ruchem piersi jest najbardziej prawdopodobną przyczyną obolałych i nadwrażliwych piersi po wysiłku. Ponadto ćwiczenia bez dobrego stanika sportowego mogą sprawić, że poczujesz się niekomfortowo, i wpłynie na Twoją pewność siebie. W piersiach nie ma mięśni. Są tylko więzadła skóry i Coopera i powięzi, które wspierają tkankę piersi, a każdy nadmierny ruch piersi obciąża te więzadła, powodując nieodwracalne uszkodzenie. Po opadnięciu piersi z powodu rozciągania więzadeł nic nie może naturalnie przywrócić ich do poprzedniej pozycji. Twoje piersi mogą podskakiwać do 14 cm, jeśli nie są podparte podczas ćwiczeń, a biust porusza się w każgym kierunku. 

Co polecamy?

bottom of page