SPORT

SHOCK ABSORBER ULTIMATE RUN BRA

Biustonosz miękki stworzony specjalnie do biegania, który zmniejsza ruch piersi średnio o 78% (potwierdzone w niezależnym instytucie badawczym). Sprawdzi się jednak przy różnego rodzaju aktywności fizyczne, przy której biust narażony jest na duże wahania wysokości.

Konstrukcja podtrzymuje biust na bardzo wysokim 4. poziomie. Uszyty jest on z wielu kawałków materiału wykazujących różną rozciągliwość, po to by każda pierś była umieszczona w osobnej miseczce. Materiał jest oddychający, a szwy wewnętrzne zostały ukryte dzięki czemu biustonosz nie powoduje otarć. 
Zapinany jest z tyłu na tradycyjne haftki na dole, ale posiada też dodatkowe zapięcie ściągające łopatki. Posiada także wyjątkowo skuteczny system skracania ramiączek. 


 

PARFAIT ACTIVE SPORTS BRA

Trening w dobrym stylu. Odprowadzające wilgoć miseczki z pianki zapewniają wsparcie i wygodę w przypadku średnio intensywnych sportów. Zastosowano również oddychające wstawki z siatki, fiszbiny do oddzielania piersi oraz szeroki, elastyczny obwód dla maksymalnego podtrzymania. Uszyty do europejskiej miseczki I.
 

  • White Facebook Icon
  • Biały Google+ Ikona
  • White Instagram Icon