top of page

PRACA

KOGO SZUKAMY?

Jeśli:
- jesteś energiczną, lubiącą pracę z ludźmi kobietą,
- interesuje Cię świat bielizny i urzekają Cię koronki i hafciki
- jesteś uśmiechnięta, masz bardzo wysoki poziom kultury osobistej,
- jesteś uczciwa i rzetelnie wykonujesz obowiązki,
- jesteś odpowiedzialna i nie straszna Ci praca pod małą presją,
- zachwycasz się pięknem i potrafisz wyrażać siebie,
- chcesz się uczyć i poznawać nowe rzeczy,
To szukamy właśnie Ciebie!

Mile widziane będzie doświadczenie w sprzedaży, a tym bardziej w brafittingu :)

CO OFERUJEMY?

- pracę w przemiłym i klimatycznym miejscu,
- szkolenia,
- wiedzę z zakresu brafittingu,
- atrakcyjny system premiowy

TWOJE ZADANIA
- obsługa Klientek według standardów Biustokracji,
- profesjonalny dobór bielizny,
- przyjmowanie oraz pomoc przy zamawianiu towaru,
- dbanie o wygląd salonu,
- obsługa reklamacji,
- kontakt z klientkami (telefoniczny, mailowy)

adobestock_132642948.jpeg
Dołącz do nas
Prześlij CV

Dziękujemy za przesłanie!

bottom of page