top of page

Co polecamy?

DLA MAM

Podczas ciąży rozmiar biustu zmienia się zazwyczaj o 2 lub 3 rozmiary - nie ma co się oszukiwać - z jednym biustonoszem nie damy rady. Każda z nas jest inna, jednak zdrowie biustu, zwłaszcza podczas gwałtownych zmian, jest bardzo ważne. Najczęściej, już około 3 miesiąca ciąży zauważysz konieczność zmiany rozmiaru. Następnie, na każdym etapie ciąży należy kontrolować rozmiar, po to żeby nie zrobić sobie krzywdy. Najprawdopodobniej około 6-7 miesiąca konieczna będzie zmiana. Biustonosze jakie polecamy to formy komfortowe, które ładnie pracują wraz naszym biustem. Kiedy natomiast najlepiej wybrać biustonosz do karmienia? Sugerujemy wstrzymać się z zakupami, aż do 9 miesiąca. Na sam początek najlepiej lepiej wybrać biustonosz bez fiszbin, ponieważ ciało po porodzie potrzebuje trochę czasu. Zanim laktacja się ustabilizuje, a my nie będziemy odczuwać wszelkich nadwrażliwości. Bezfiszbinowce będą też bezpieczniejsze, świetnie sprawdzą się do szpitala lub do spania. W momencie kiedy zaobserwujesz, że rozmiar po porodzie już się ustabilizował, można wybrać się po biustonosz na fiszbinie :)
PS. W naszym salonie wykonujemy też usługę przerabiania biustonoszy klasycznych na "karmniki" :) Koszt to 30 zł, a czas oczekiwania około tygodnia.

CZYTAJ WIĘCEJ NA BLOGU!

Chcesz dowiedzieć się więcej o bieliźnie? Ciekawostki ze świata koronek, a także makijażu i lifestyle - to wszystko pojawiać się będzie na naszym blogu!

bottom of page