top of page

Kostiumy szyte na każdy wymiar? Tak! Mamy to! Watermeloons, czyli wodna rewolucja!Kostiumy kąpielowe Watermeloons Kostiumy szyte na każdy wymiar :) Watermeloons to młoda, polska marka, która powstała z pasji i potrzeb. Weszła na rynek z innowacyjnym podejściem i projektem szycia sportowych kostiumów kąpielowych na wymiar. W skrócie: Watermeloonsy są (jednymi z niewielu) sportowymi strojami brafitterskimi - sportowa konstrukcja, sportowa funkcja i sportowy look! • stroje szyte są na miarę - każdy rozmiar jest zawsze dostępny! polska marka - stroje szyte są z najlepszych materiałów od polskich i europejskich producentów. Dlaczego szycie kostiumów na miarę? • nie ma ograniczeń rozmiarowych dobierany jest osobno rozmiar miseczki, obwodu i body - jest to szczególne ważne w jednoczęściowych strojach • każda Watermeloonka sama wybiera kolor swojego stroju • marka chce być eco - nie produkują niepotrzebnych kostiumów, a wszystkie nieudane stroje recyclingują

Jak to działa w naszym salonie? Każda nasza Klientam która rozważa zamówienie kostiumu Watermeloons, otrzyma od nas kod rabatowy na 10% na zakupy na stronie www.watermeloons.pl KOD: BIUSTOKRACJA Nasze Klientki mogą również zobaczyć w naszym salonie próbnik materiałów, zobaczyć i dotknąć kostium Watermeloons na żywo. Możemy również doradzić względem rozmiaru. Jesteśmy salonem partnerskim i służymy naszym wsparciem :) Dlaczego warto? Wszystkie materiały i dodatki wykorzystywane w marce Watermeloons wybrane są tak, żeby były jak najbardziej trwałe i funkcjonalne, Producent oferuje Watermeloonkom rozbudowaną obsługę - wsparcie salonów partnerskich, fitting online, poprawki krawieckie, dopasowanie do indywidualnych potrzeb (ciąża, mastektomia, niepełnosprawność, duża dysproporcja między piersiami, długi/krótki tułów i inne)


Jakie są dostępne formy?

NR 1 JEDNOCZĘŚCIOWY / DWUCZĘŚCIOWY Starannie zaprojektowana konstrukcja: • sportowy biustonosz z fiszbinami wspierający największe piersi, uszyty z 4 lub 5 paneli, • obwód zapinany na 3-rzędowe haftki, • krój pozwalający na totalne szaleństwo w wodzie

Biustonosz sportowy mocno podtrzymuje duże piersi, daje poczucie bezpieczeństwa i wygody przy uprawianiu sportów. Niezależnie od intensywności i rodzaju wysiłku, ten sportowy stanik zabezpieczy Twój biust, tak byś czuła się pewnie!

Dół stroju skonstruowany został na wzór majtek baletnic, wsparty jest podszewką powernet – idealnie sprawdzającą się przy uprawianiu sportów. Nic się nie wżyna, nie wystaje, wyglądasz w nim pięknie i czujesz się wspaniale.
NR 2 JEDNOCZĘŚCIOWY / DWUCZĘŚCIOWY Starannie zaprojektowana konstrukcja: sportowa bezfiszbinowa braletka na duże biusty, • obwód zapinany na 3-rzędowe haftki, • bardziej kobieca odsłona Watermeloonsów, projekt zbudowany na asymetrii

Konstrukcja biustonosza oparta na sportowej, bezfiszbinowej braletce bardzo dobrze zbiera i trzyma nawet największe biusty, a do tego pięknie modeluje dekolt - możesz się w nim czuć bardzo kobieco nawet podczas uprawiania sportów wodnych!

Dół stroju skonstruowany został na wzór majtek typu brazyliany z niesymetrycznym pasem bocznym. Body z przodu i z tyłu wsparte jest podszewką powernet – delikatnie modeluje i wspiera nasze ciało w ruchu.
Z czego wynika cena?

Wątpliwości dotyczące ceny są naturalne. Czy przy tej jakości mogłaby być niższa? Przyjrzyjmy się zatem procesowi ich produkcji. Pierwszym krokiem jest zdobycie materiałów, które pozyskiwane są wyłącznie od polskich europejskich producentów, po to aby zapewnić ich najwyższą jakoś. Europejscy producenci zwykle mają wyższe ceny niż firmy importujące materiały z Chin (ale też bez porównania lepszą jakość). Każdy z materiałów następnie zostaje przetransportowany do Polski, do szwalni, gdzie w zatrudniani są również ludzie. Aby połączyć 100% polską produkcję z byciem eko i do tego dostarczyć Wam produkt najwyższej możliwej jakości – niestety towarzyszące koszty są spore.Z naszej strony, możemy potwierdzić, że materiały i wytrzymałość kostiumów jest naprawdę super! Duży rozmiar, ciąża, mastektomia, niepełnosprawność, duża dysproporcja między piersiami, długi/krótki tułów - przy tych kostiumach to nie nie ma znaczenia! Masz wątpliwości? Napisz do nas!

67 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


Los comentarios se han desactivado.
bottom of page