top of page

Figi one size - Kylie 03770 z lekko podwyższonym stanem, wykonane z miękkiego i lekkiego stretchu. Figi te dopasowują się do sylwetek w rozmiarach od S do XL. 

Są wyjątkowo delikatne w dotyku, nieodczuwalne i przewiewne.

Figi one size - Kylie 02770 z klasycznym stanem, wykonane z miękkiego i lekkiego stretchu.Koniec z przymierzalnią! Figi te dopasowują się do sylwetek w rozmiarach od S do XL. Jeden rozmiar dla wszystkich!Kylie to magiczne, ultra cienkie figi z miękkiej dzianiny, które wyróżnia perfekcyjne dopasowanie i super elastyczność. Są wyjątkowo delikatne w dotyku, nieodczuwalne i przewiewne. Efekt magicznej aksamitności zawdzięczają wykonaniu ich w technologii 3D i nowoczesnym włóknom. Materiał - stretch, z którego są uszyte przylega do ciała bez utraty rozciągliwości. Brzegi są gładkie, bezszwowe, elastyczne. Zamiast bardzo popularnego ostatnio laserowego cięcia, mają innowacyjną technologię wykończenia brzegów nogawek i pasa. To sprawia, że się nie rolują podczas noszenia, nie przesuwają w górę czy w dół.

Figi one size XL - Kylie 06770 z wysokim stanem, wykonane z miękkiego i lekkiego stretchu.Koniec z przymierzalnią! Figi te dopasowują się do sylwetek w rozmiarach od L do 4XL. Jeden rozmiar dla wszystkich!

Figi one size Kylie wysokie, niskie oraz plus size

zł 59,00Cena
Kolor
 • Dziękujemy za zainteresowanie naszym produktem :)

  W związku z tym, że posiadamy współny magazyn z naszym sklepem stacjonarnym, prosimy o zapoznanie się z krokami zakupowanymi w naszym sklepie online:

  1. Po dokonaniu zakupu w naszym sklepie otrzymasz maila potwierdzającego wpłynięcie zamówienia,

  2. Następnie prosimy oczekiwać maila potwierdzającego rzeczywistą dostępność wybranego produktu - w przypadku wystąpienia braków, niezwłocznie informujemy o przewidywanym terminie dostępności lub jeśli Klient wyrazi taką wolę - zwracamy koszty, 

  3. Po zaksięgowaniu płatności oraz potwierdzeniu dostępności, produkt wysyłamy w ciągu 3 dni roboczych lub informujemy o gotowości do odbioru w sklepie stacjonarnym

  Regulamin naszego sklepu znajdziesz TUTAJ, natomiast Politykę zwrotów TUTAJ

bottom of page