top of page
Kobiety z manekinem
ABOUT
Me

"Piękno zaczyna się w chwili gdy decydujemy się być sobą"
Coco Chanel 
Biustokracja to niewielka i bardzo kameralna przestrzeń, tworzona z myślą o Kobietach, w której już od 9 lat staramy się sprawiać, że każda nasza Klientka czuje się wyjątkowo. Doświadczenie, wiedza i miła atmosfera to esencja pracy naszego Salonu. Naszą markę budujemy na profesjonalizmie oraz w pełni indywidualnym, pełnym zrozumienia podejściu. Brafitting to podstawa, dlatego wybór rozmiarów obejmuje zarówno obwody pod biustem zaczynające się od 65 cm, kończąc na 110 cm oraz miseczki od B do R. Jesteśmy po to aby pomagać i po to aby każda odwiedzająca nas Kobieta poczuła się dobrze i kobieco. 

To miejsce wyjątkowe, w którym można znaleźć dużo więcej niż tylko piękną i idealnie dopasowaną bieliznę. Hołdujemy idei lokalności oraz ekologicznej odpowiedzialności.

Słów kilka o mnie...

Jestem brafitterkąwizażystką oraz zapaloną miłośniczką fotografii. Z wykształcenia, dość przekornie, inżynierem zootechniki. Od zawsze moją słabością była szeroko pojęta sztuka i piękno. Kocham pracę z ludźmi - to dla mnie najsilniejsza motywacja do działania. Empatia i chęć rozwoju to zdecydowanie moje mocne cechy. Chcę tworzyć i pomagać, a aspiracje te zaowocowały Biustokracją w formie jaką chcę Ci pokazać. Prywatnie jestem miłośniczką stylu retro i dobrego jedzenia :)

Bielizna i brafitting są moim światem już od kilku lat. Wiem jaki problem może stanowić biust (duży, mały, nierówny - obojętne), często jest on przyczyną sporych kompleksów. Okazuje się jednak, że już sam dobrze dopasowany biustonosz i mała porada może zmienić bardzo wiele. Chcę, aby Biustokracja była miejscem, gdzie mogę przypominać kobietom, że są piękne niezależnie od rozmiaru i kształtu
Makijaż i charakteryzacja to mój sposób na realizację twórczych zapędów. Maluję, bo po prostu kocham to robić. Jest to dla mnie forma sztuki i sposób artystycznej ekspresji. Swoje umiejętności doskonaliłam m.in w w warszawskiej szkole PRO Make Up Academy, gdzie wiedzę i praktykę czerpałam od mistrzów zawodu. Przez rok uczęszczałam również do największej w Polsce szkoły Wizażu i Charakteryzacji MAKE UP STAR,  w której nauczyłam się podstaw charakteryzacji teatralnej i filmowej. Zdobyłam także państwowy tytuł czeladnika w zawodzie wizażysta/stylista.

Cały czas się rozwijam i szkolę stąd też np. możliwość skorzystania z innowacyjnej metody braNOTbra, która umożliwia wymodelowanie biustu pod prawie każdą suknię. 

 

Fotografia to taki mały dodatek do oferty Biustokracji. Uwiecznianie chwil za pomocą obiektywu aparatu to coś co mnie fascynuje. Makijaż, fotografia, bielizna, stylizacje, bo kocham różnorodność w życiu!
Nic nie sprawia mi większej radości niż uśmiech na twarzach moich Klientek. To jest moja misja i cel. Chcę, byś czuła się piękna!

PS. Zajrzyj też koniecznie na bloga Biustokracji!


Z serdecznymi pozdrowieniami,
Weronika Lenarczyk

O NAS

bottom of page