REGULAMIN REZERWACJI

Jak dokonać rezerwacji wizyty w Salonie Biustokracja?

1. Jeśli chcesz spotkać się z nami w salonie,  prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu spotkania poprzez naszą stronę internetową lub telefonicznie :)

2. Rezerwacje są dokonywane na czas 1h, który zazwyczaj jest ponad potrzeby komfortowego dokonania wyboru oraz zakupów. W czasie rezerwacji, jedna brafitterka obsługuje jedną Klientkę.

3. Dopuszczamy 10 min spóźnienie - jeśli Klientka nie skontaktuje się z nami, rezerwacja zostaje anulowana. 

4. Terminy rezerwacji online są dostępne na 21 dni wprzód oraz maksymalnie na 12h przed wybraną godziną. W celu ustalenia innego terminu prosimy o kontakt telefoniczny.

5. W przypadku, gdy dany termin nie jest widoczny w kalendarzu online oznacza to, że wskazana data nie jest już niestety dostępna.

6. Bardzo prosimy o szanowanie czasu naszego oraz własnego - rozumiemy każdą sytuację i prosimy jedynie o kontakt, jeśli Klientka nie może stawić się na umówionym spotkaniu :)

W wyjątkowych sytuacjach staramy się również obsługiwać Panie bez rezerwacji, jednak należy liczyć się z BRAKIEM OBSŁUGI, ponieważ zapisane Klientki mają pierwszeństwo i jeśli będziemy miały komplet zapisanych terminów to nie uda nam pomóc :(
Więcej informacji
TUTAJ

Jak postępować podczas zakupów?

1. Przestrzegamy aktualnych rozporządzeń Ministra Zdrowia, w związku z tym, wymagamy, aby Klientka posiadała na twarzy maseczkę.

2. Po wejściu do Salonu, prosimy o dezynfekcję rąk. W salonie dostępne są również rękawiczki jednorazowe do dyspozycji Klientek.

3. W przymierzalni dostępne są mokre chusteczki oraz płyny do dezynfekcji - chcąc zmaksymalizować bezpieczeństwo, prosimy o przygotowanie się do mierzenia bielizny :)

4. Chcemy stosować się do obowiązujących rozporządzeń, w związku z czym przyjęłyśmy zasadę "jedna brafitterka obsługuje jedną Klientkę", w związku z czym prosimy o przychodzenie bez osób towarzyszących. 

5. Preferujemy transakcje bezgotówkowe - nasz terminal zasłaniamy folią, którą po każdej Klientce zmieniamy.

6. Stale dezynfekujemy klamki, ladę, kasę oraz inne często dotykane miejsca w Salonie.

7. W Salonie może przebywać na raz maksymalnie 1 osoba.

Po zakupie bielizny (która nie będzie już zwracana) zalecamy wyprać ją przed założeniem.