top of page

HIGIENA

Higiena i bezpieczeństwo w naszym salonie

Zakupy w sklepie stacjonarnym

Nasz salon jest bardzo niewielkim i kameralnym miejscem :) Prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu poprzez naszą stronę internetową. W przeciwnym wypadku należy liczyć się z BRAKIEM OBSŁUGI, ponieważ zapisane Klientki mają pierwszeństwo i jeśli będziemy miały komplet zapisanych terminów to może nie udać nam się pomóc :( Na sam brafitting powinnyśmy przeznaczyć około 45-60 min :)

Jak postępować podczas zakupów?

1. Przestrzegamy aktualnych rozporządzeń Ministra Zdrowia, w związku z tym, wymagamy, aby Klientka posiadała na twarzy maseczkę.

2. Po wejściu do Salonu, prosimy o dezynfekcję rąk. W salonie dostępne są również rękawiczki jednorazowe do dyspozycji Klientek.

3. W przymierzalni dostępne są mokre chusteczki oraz płyny do dezynfekcji - chcąc zmaksymalizować bezpieczeństwo, prosimy o przygotowanie się do mierzenia bielizny :)

4. Preferujemy transakcje bezgotówkowe - nasz terminal stale dezynfekujemy.

Stale dezynfekujemy klamki, przymierzalnie, ladę, kasę oraz inne często dotykane miejsca w Salonie.

Jako sklep, chcemy zachować odpowiedzialne podejście i zmaksymalizować bezpieczeństwo naszych Klientek oraz własne, ponieważ pracujemy w bardzo bliskim kontakcie z Wami - będziemy wdzięczne za zrozumienie. Dbajmy o siebie na wzajem!

 

 

 

bottom of page