top of page
 • 96% bawełna, 4% elastan
 • Gramatura materiału: 180g/m2
 • Wszystkie desusy są produkowane lokalnie, w szwalni pod Łodzią.

Niebanalne bawełniane figi, którym charakteru nadaje autorski kolaż polskiej artystki Magdy Górskiej (@magda_americangangsta). To co wyróżnia ten produkt, to intensywne i soczyste kolory, które mają wzmacniać pewność siebie i dodawać energii każdego dnia.

Wygodne i trwałe figi doskonale dopasowują się do sylwetki i nie uwierają. Desusy tworzone są̨ z wysokiej jakości delikatnej bawełny z domieszką elastanu, z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100, by zapewnić́ najlepszą jakość́ materiałów.

Figi bawełniane Desusy Sunshine Florida

zł 90,00Cena
Kolor: Kwiaty
Brak w magazynie
 • Dziękujemy za zainteresowanie naszym produktem :)

  W związku z tym, że posiadamy współny magazyn z naszym sklepem stacjonarnym, prosimy o zapoznanie się z krokami zakupowanymi w naszym sklepie online:

  1. Po dokonaniu zakupu w naszym sklepie otrzymasz maila potwierdzającego wpłynięcie zamówienia,

  2. Następnie prosimy oczekiwać maila potwierdzającego rzeczywistą dostępność wybranego produktu - w przypadku wystąpienia braków, niezwłocznie informujemy o przewidywanym terminie dostępności lub jeśli Klient wyrazi taką wolę - zwracamy koszty, 

  3. Po zaksięgowaniu płatności oraz potwierdzeniu dostępności, produkt wysyłamy w ciągu 3 dni roboczych lub informujemy o gotowości do odbioru w sklepie stacjonarnym

  Regulamin naszego sklepu znajdziesz TUTAJ, natomiast Politykę zwrotów TUTAJ

   

bottom of page