top of page
 • 96% bawełna, 4% elastan
 • Gramatura materiału: 180g/m2
 • Wszystkie desusy są produkowane lokalnie, w szwalni pod Łodzią.
 •  

 

Niebanalne figi z wysokim stanem.
 

Luna Alabama łączy w sobie kształty, kolory i ponadczasową symbolikę. Wszystkie elementy kolażu są doskonale widoczne na materiale, dzięki dbałości o jakość wydruku.  Każda para desusów jest inna. Kolaż, który drukujemy na materiale jest złożony z wielu elementów – na każdą parę majtek trafia nieco inna kompozycja, dlatego możesz mieć pewność, że Twoje desusy będą unikalne!

Desusy są projektowane i szyte w Polsce, w szwalniach pod Łodzią i w Wielkopolsce. Materiał, z którego szyjemy bieliznę produkowany jest w Łodzi – to wysokiej jakości delikatna bawełna z domieszką elastanu, z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100.

Figi bawełniane Desusy Papaya wysokie

zł 95,00Cena
Kolor: fiolet
 • Dziękujemy za zainteresowanie naszym produktem :)

  W związku z tym, że posiadamy współny magazyn z naszym sklepem stacjonarnym, prosimy o zapoznanie się z krokami zakupowanymi w naszym sklepie online:

  1. Po dokonaniu zakupu w naszym sklepie otrzymasz maila potwierdzającego wpłynięcie zamówienia,

  2. Następnie prosimy oczekiwać maila potwierdzającego rzeczywistą dostępność wybranego produktu - w przypadku wystąpienia braków, niezwłocznie informujemy o przewidywanym terminie dostępności lub jeśli Klient wyrazi taką wolę - zwracamy koszty, 

  3. Po zaksięgowaniu płatności oraz potwierdzeniu dostępności, produkt wysyłamy w ciągu 3 dni roboczych lub informujemy o gotowości do odbioru w sklepie stacjonarnym

  Regulamin naszego sklepu znajdziesz TUTAJ, natomiast Politykę zwrotów TUTAJ

   

bottom of page