ZASADY COVID-19

Jak zrobić zakupy w naszym salonie w czasie pandemii?

1. Zakupy w sklepie stacjonarnym

Nasz salon jest bardzo niewielkim i kameralnym miejscem :) Brafitting jest usługą jak wizyta u fryzjera czy kosmetyczki i nie chodzi w nim tylko o kupno stanika, ale o jego odpowiednie dopasowanie, co wymaga indywidualnego podejścia brafitterki. Do tej pory nie wymagałyśmy rezerwacji terminu wizyty, jednak z uwagi na pandemię COVID-19, chcąc zapewnić bezpieczeństwo zakupów oraz sprawić aby każda nasza Klienta czuła się wyjątkowo, prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu poprzez naszą stronę internetową. W przeciwnym wypadku należy liczyć się z BRAKIEM OBSŁUGI, ponieważ zapisane Klientki mają pierwszeństwo i jeśli będziemy miały komplet zapisanych terminów to może nie udać nam się pomóc :( Na sam brafitting powinnyśmy przeznaczyć około 45-60 min :)

Jak postępować podczas zakupów?

1. Przestrzegamy aktualnych rozporządzeń Ministra Zdrowia, w związku z tym, wymagamy, aby Klientka posiadała na twarzy maseczkę.

2. Po wejściu do Salonu, prosimy o dezynfekcję rąk. W salonie dostępne są również rękawiczki jednorazowe do dyspozycji Klientek.

3. W przymierzalni dostępne są mokre chusteczki oraz płyny do dezynfekcji - chcąc zmaksymalizować bezpieczeństwo, prosimy o przygotowanie się do mierzenia bielizny :)

4. Z uwagi na pandemię COVID-19, bardzo prosimy o przychodzenie na usługę BEZ OSÓB TOWARZYSZĄCYCH - wynika to z małej powierzchni naszego salonu, aktualnych obostrzeń oraz troski o bezpieczeństwo Klientek oraz własne :)

5. Preferujemy transakcje bezgotówkowe - nasz terminal stale dezynfekujemy.

UWAGA! W naszym salonie obwowiązują surowe restrykcje, co do ilości Klientek mogących przebywać na danej przestrzeni w określonym czasie! 

Stale dezynfekujemy klamki, przymierzalnie, ladę, kasę oraz inne często dotykane miejsca w Salonie.

Jako sklep, chcemy zachować odpowiedzialne podejście i zmaksymalizować bezpieczeństwo naszych Klientek oraz własne, ponieważ pracujemy w bardzo bliskim kontakcie z Wami - będziemy wdzięczne za zrozumienie. Dbajmy o siebie na wzajem!

 

 

 

2. Zakupy internetowe z możliwością bezpłatnej konsultacji brafittingowej online

  • Konsultacja w formie video-rozmowy

    Dobrze dopasowany biustonosz powinien przede wszystkim zapewniać Nam komfort oraz odpowiednie podtrzymanie biustu. Postaramy się posłużyć naszą wiedzą również online :) Konsultacje odbywają się w formie video-rozmowy, za pomocą platformy Skype. Konsultacja on-line nie zastąpi konsultacji w naszym Salonie stacjonarnie i polecamy ją głownie Paniom, które korzystały już wcześniej z usługi brafittingu stacjonarnie jednak w takiej formie jesteśmy w stanie doradzić jak prawidłowo się zmierzyć, pomóc przy określeniu rozmiaru oraz podpowiedzieć modele i kroje, które mogą spełnić oczekiwania Klientki. Możemy również podzielić się wiedzą dotyczącą prawidłowego zakładania biustonosza, prawidłowego układania biustu oraz konserwacji bielizny. Konsultacja może także dotyczyć oceny dopasowania zakupionego już biustonosza :) W trakcie konsultacji warto zapewnić sobie odrobinkę prywatności :) Po zakończonej konsultacji, wyślemy Ci maila z rekomendowanymi modelami z naszego sklepu :) Sugerujemy zamówienie kilku modeli w celu zwiększenia szansy na idealne dopasowanie.

 

Jeśli chcesz porozmawiać z nami w formie video-chatu:

1. Zarezerwuj dogodny termin,

2. Zaczekaj na potwierdzenie dostępności terminu,

3. W wybranym terminie, prosimy oczekiwać maila z zaproszeniem do video-rozmowy (sugerujemy rozmowę, korzystając z komputera :)

Warto przygotować centymetr krawiecki :)

Wskazówki techniczne:

1. Po otrzymaniu maila z zaproszeniem, kliknij w podanych w wiadomości link,

2. Następnie kliknij przycisk "Dołącz jako gość",

3. Wpisz swoją tymczasową nazwę, która będzie widoczna podczas naszej rozmowy i kliknij "Dołącz",

4. Włącz kamerę oraz mikrofon i kliknij "Dołącz do rozmowy",

5. Gotowe! Już jesteś w naszej wirtualnej przymierzalni! :)

 

PS. Nie musisz mieć zainstalowanej aplikacji Skype :)
 

  • Konsultacja w formie pisemnej (okienko chatu, mail)

    Masz wątpliwość co do rozmiaru? Napisz, spróbujemy pomóc :) Udostępniamy również nasz poradnik brafittingowy w PDF :)

Po zakupach, sugerujemy ponowną konsultację, w celu sprawdzenia poprawności dopasowania wybranych biustonoszy :)