ZASADY COVID-19

Jak zrobić zakupy w naszym salonie w czasie pandemii?

1. Zakupy w sklepie stacjonarnym

W związku z zaistniałą sytuacją wprowadziłyśmy kilka zmian w funkcjonowaniu sklepu. Jeśli chcesz spotkać się z nami w salonie,  prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu spotkania poprzez naszą stronę internetową :) W wyjątkowych sytuacjach staramy się również obsłużyć Panie bez rezerwacji, jednak należy liczyć się z koniecznością dłuższej chwili oczekiwania (zazwyczaj minimum 40-60 min) lub BRAKIEM OBSŁUGI, ponieważ zapisane Klientki mają pierwszeństwo i jeśli będziemy miały komplet zapisanych terminów to może nam się nie udać pomóc.

Jak postępować podczas zakupów?

1. Przestrzegamy aktualnych rozporządzeń Ministra Zdrowia, w związku z tym, wymagamy, aby Klientka posiadała na twarzy maseczkę.

2. Po wejściu do Salonu, prosimy o dezynfekcję rąk. W salonie dostępne są również rękawiczki jednorazowe do dyspozycji Klientek.

3. W przymierzalni dostępne są mokre chusteczki oraz płyny do dezynfekcji - chcąc zmaksymalizować bezpieczeństwo, prosimy o przygotowanie się do mierzenia bielizny :)

4. Z uwagi na pandemię COVID-19, bardzo prosimy o przychodzenie na usługę BEZ OSÓB TOWARZYSZĄCYCH - wynika to z małej powierzchni naszego salonu, aktualnych obostrzeń oraz troski o bezpieczeństwo Klientek oraz własne :)

5. Preferujemy transakcje bezgotówkowe - nasz terminal zasłaniamy folią, którą po każdej Klientce zmieniamy.

UWAGA! W naszym salonie może jednocześnie przebywać tylko 1 Klientka!

 

Stale dezynfekujemy klamki, przymierzalnie, ladę, kasę oraz inne często dotykane miejsca w Salonie.

2. Zakupy internetowe z możliwością bezpłatnej konsultacji brafittingowej online

  • Konsultacja w formie video-rozmowy

    Dobrze dopasowany biustonosz powinien przede wszystkim zapewniać Nam komfort oraz odpowiednie podtrzymanie biustu. Postaramy się posłużyć naszą wiedzą również online :) Konsultacje odbywają się w formie video-rozmowy, za pomocą platformy Skype. Konsultacja on-line nie zastąpi konsultacji w naszym Salonie stacjonarnie i polecamy ją głownie Paniom, które korzystały już wcześniej z usługi brafittingu stacjonarnie jednak w takiej formie jesteśmy w stanie doradzić jak prawidłowo się zmierzyć, pomóc przy określeniu rozmiaru oraz podpowiedzieć modele i kroje, które mogą spełnić oczekiwania Klientki. Możemy również podzielić się wiedzą dotyczącą prawidłowego zakładania biustonosza, prawidłowego układania biustu oraz konserwacji bielizny. Konsultacja może także dotyczyć oceny dopasowania zakupionego już biustonosza :) W trakcie konsultacji warto zapewnić sobie odrobinkę prywatności :) Po zakończonej konsultacji, wyślemy Ci maila z rekomendowanymi modelami z naszego sklepu :) Sugerujemy zamówienie kilku modeli w celu zwiększenia szansy na idealne dopasowanie.

 

Jeśli chcesz porozmawiać z nami w formie video-chatu:

1. Zarezerwuj dogodny termin,

2. Zaczekaj na potwierdzenie dostępności terminu,

3. W wybranym terminie, prosimy oczekiwać maila z zaproszeniem do video-rozmowy (sugerujemy rozmowę, korzystając z komputera :)

Warto przygotować centymetr krawiecki :)

Wskazówki techniczne:

1. Po otrzymaniu maila z zaproszeniem, kliknij w podanych w wiadomości link,

2. Następnie kliknij przycisk "Dołącz jako gość",

3. Wpisz swoją tymczasową nazwę, która będzie widoczna podczas naszej rozmowy i kliknij "Dołącz",

4. Włącz kamerę oraz mikrofon i kliknij "Dołącz do rozmowy",

5. Gotowe! Już jesteś w naszej wirtualnej przymierzalni! :)

 

PS. Nie musisz mieć zainstalowanej aplikacji Skype :)
 

  • Konsultacja w formie pisemnej (okienko chatu, mail)

    Masz wątpliwość co do rozmiaru? Napisz, spróbujemy pomóc :) Udostępniamy również nasz poradnik brafittingowy w PDF :)

 

Po zakupach, sugerujemy ponowną konsultację, w celu sprawdzenia poprawności dopasowania wybranych biustonoszy :)

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon