BIUSTOKRACJA VIP

Logowanie komputer
Logowanie telefon
Logowanie telefon
Biustokracja VIP komputer
Biustokracja VIP telefon

Biustokracja VIP to w pełni cyfrowy Program Lojalnościowy, dostępny dla zarejestrowanych/zalogowanych Klientów.

 

Klient ma możliwość nabyć elektroniczną Kartę Klienta wykonując dwa kroki rejestracyjne:

1. Zarejestrować/zalogować się do Konta Klienta na naszej stronie internetowej

2. Wypełnić Formularz VIP znajdujący się w zakładce "BIUSTOKRACJA VIP" po zalogowaniu się do swojego konta (zawierający dane takie jak imię, adres e-mail, nr telefonu oraz gdy wyrazi zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych).

 

 

 

 

 

 

W celu przystąpienia do Programu Klient musi posiadać urządzenie elektroniczne (telefon, komputer, tablet) z dostępem do sieci internetowej. Klient chcący przystąpić do Programu powinien mieć ukończone 18 lat.

W momencie prawidłowego przesłania danych w naszym Formularzu VIP, Klient otrzymuje e-mail z prośbą o weryfikację adresu e-mail. Po weryfikacji Klient otrzymuje maila potwierdzającego zapisanie się do naszej Strefy VIP wraz z 10% rabatem powitalnym. W przeciągu 48h Karta Klienta pojawi się w Panelu Klienta w zakładce "Moja Karta Klienta" wraz z dodatkowymi 50 punktami powitalnymi. Ilość posiadanych punktów można w każdej chwili sprawdzić w swoim Panelu Klienta ("Moja Karta Klienta").

 

 

W Programie Biustokracja VIP każde wydane 1 zł to 1 punkt. Punkty wymienne są na dodatkowe rabaty:​

 

200 pkt = jednorazowy rabat 10 zł

 

Wartości bonusów ulegają zwielokrotnieniu tj. przy np. 400 punktach uzyskany rabat to 20 zł, a przy 600 punktach 30 zł itd. 


Przed rejestracją oraz zapisaniem się do newslettera, zapoznaj się proszę z naszą Polityką Prywatności. Przystępując do Programu Lojalnościowego akceptujesz Regulamin Kart Klienta.

1. KROK PIERWSZY
 

Zarejestruj się lub zaloguj do naszej Strefy Klienta. 
 

Po zalogowaniu do swojego Konta w Panelu Klienta, w zakładce "Biustokracja VIP" znajduje się Formularz VIP, który należy wypełnić i przesłać. Po poprawnym wysłaniu Formularza, Klient otrzyma mailem 10% rabat powitalny oraz w przeciągu 48h Kartę Klienta wraz z powitalnymi 50 pkt.

2. KROK DRUGI 

- ZAREJESTRUJ/ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA

- WYPELNIJ NASZ FORMULARZ VIP

CO WARTO WIEDZIEĆ O PROGRAMIE BIUSTOKRACJA VIP?

Co muszę wiedzieć zanim przystąpię do Programu Biustokracja VIP?


Biustokracja VIP to całkowicie cyfrowy program lojalnościowy, w którym zbierasz punkty za zakupy, zarówno w sklepie stacjonarnym jak i online. Zyskujesz też dostęp do ofert specjalnych, nagród, zaproszeń na wydarzenia oraz innych korzyści. Uczestnictwo w programie lojalnościowym jest całkowicie bezpłatne, musisz mieć tylko ukończone 18 lat.
Jak zbierać punkty?


Wszystkie zakupy w sklepie stacjonarnym i online są nagradzane punktami. Saldo punktów będzie wyświetlane na stronie „Moja Karta Klienta” i uaktualnione najpóźniej 48h po zrealizowaniu zakupów. Po zapisaniu się do naszego Programu otrzymujesz dodadtkowe 50 punktów.
Jak działa nasz system bonusowy?


W Programie Biustokracja VIP każde wydane 1 zł to 1 punkt. Punkty wymienne są na dodatkowe rabaty:​ 200 posiadanych punktów = jednorazowy rabat 10 zł Wartości bonusów ulegają zwielokrotnieniu tj. przy np. 400 punktach uzyskany rabat to 20 zł, a przy 600 punktach 30 zł itd. Po wykorzystaniu bonusu, punkty zostają odjęte z Konta Klienta.
Jak wykorzystać bonus?


Bonus można wykorzystać w naszym salonie stacjonarnym, po okazaniu Karty Klienta lub online po skontaktowaniu się z nami, wysyłając wiadomość na adres biustokracja@gmail.com z informacją o chęci zrealizowania bonusu online. W odpowiedzi zwrotnej otrzymasz specjalny kod rabatowy a punkty zostaną odjęte z Twojego konta. Wartość bonusu jest dzielona i odliczana równomiernie od każdego elementu zamówienia, a nie od jego całkowitej wartości. Oznacza to, że w przypadku dokonywania zwrotu otrzymasz zwrot pieniędzy za każdy produkt.
Jak otrzymać ofertę powitalną?


Oferta powitalna to 10% rabat na zakupy oraz dodatkowe 50 punktów na Koncie Klienta, którą można otrzymać po zerejestrowaniu/zalogowaniu się do naszego Sklepu oraz wypełnienie Formularza VIP :)
Gdzie znajdę swoją Kartę Klienta? Jak sprawdzę ilość posiadanych punktów?


Karta Klienta oraz liczba posiadanych punktów dostępne są po zalogowaniu w zakładce "Moja Karta Klienta"
Czy członkostwo jest imienne?


Tak, członkostwo jest imienne, powiązane z Twoim kontem.
Jak zrezygnować z udziału w Programie?


W każdej chwili możesz zrezygnować, a by to zrobić napisz do nas maila na adres biustokracja@gmail.com
Jak przystąpić do Programu Biustokracja VIP?


Aby przystąpić do naszego Programu należy zerejestrować/zalogować się do swojego konta Klienta, a następnie wypełnić oraz wysłać nasz Formularz VIP :)
Czy odzyskam bonus i punkty w razie zwrotu produktu?


Bonusy rabatowe nie są zwracane w przypadku zwrotu lub wymiany produktu. Kwota bonusu jest dzielona równo między wszystkie elementy zamówienia, więc jeśli zwracasz jeden lub kilka produktów, dostajesz zwrot kwoty zapłaconej za każdy z nich. Produkty można wymieniać tylko w sklepie – w takim przypadku dokonujesz zamiany na produkt o tej samej wartości, jak ten zwracany.

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
Logowanie telefon