BIUSTOKRACJA VIP

Logowanie komputer
Logowanie telefon
Logowanie telefon
Biustokracja VIP komputer
Biustokracja VIP telefon

Biustokracja VIP to w pełni cyfrowy Program Lojalnościowy, dostępny dla zarejestrowanych/zalogowanych Klientów.
 
Klient ma możliwość nabyć elektroniczną Kartę Klienta wykonując dwa kroki rejestracyjne:

1. Zarejestrować/zalogować się do Konta Klienta na naszej stronie internetowej2. Wypełnić Formularz VIP znajdujący się w zakładce "BIUSTOKRACJA VIP" po zalogowaniu się do swojego konta (zawierający dane takie jak imię, adres e-mail, nr telefonu oraz gdy wyrazi zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych).

 
 
 
 
 
 
W celu przystąpienia do Programu Klient musi posiadać urządzenie elektroniczne (telefon, komputer, tablet) z dostępem do sieci internetowej. Klient chcący przystąpić do Programu powinien mieć ukończone 18 lat.

W momencie prawidłowego przesłania danych w naszym Formularzu VIP, Klient otrzymuje e-mail z prośbą o weryfikację adresu e-mail. Po weryfikacji Klient otrzymuje maila potwierdzającego zapisanie się do naszej Strefy VIP wraz z 10% rabatem powitalnym. W przeciągu 48h Karta Klienta pojawi się w Panelu Klienta w zakładce "Moja Karta Klienta" wraz z dodatkowymi 50 punktami powitalnymi. Ilość posiadanych punktów można w każdej chwili sprawdzić w swoim Panelu Klienta ("Moja Karta Klienta").
 
 
W Programie Biustokracja VIP każde wydane 1 zł to 1 punkt. Punkty wymienne są na dodatkowe rabaty:​
 
200 pkt = jednorazowy rabat 10 zł
 
Wartości bonusów ulegają zwielokrotnieniu tj. przy np. 400 punktach uzyskany rabat to 20 zł, a przy 600 punktach 30 zł itd. 

Przed rejestracją oraz zapisaniem się do newslettera, zapoznaj się proszę z naszą Polityką Prywatności. Przystępując do Programu Lojalnościowego akceptujesz Regulamin Kart Klienta.

1. KROK PIERWSZY
 

Zarejestruj się lub zaloguj do naszej Strefy Klienta. 
 

Po zalogowaniu do swojego Konta w Panelu Klienta, w zakładce "Biustokracja VIP" znajduje się Formularz VIP, który należy wypełnić i przesłać. Po poprawnym wysłaniu Formularza, Klient otrzyma mailem 10% rabat powitalny oraz w przeciągu 48h Kartę Klienta wraz z powitalnymi 50 pkt.

2. KROK DRUGI 

- ZAREJESTRUJ/ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA

- WYPELNIJ NASZ FORMULARZ VIP

CO WARTO WIEDZIEĆ O PROGRAMIE BIUSTOKRACJA VIP?

Co muszę wiedzieć zanim przystąpię do Programu Biustokracja VIP?


Biustokracja VIP to całkowicie cyfrowy program lojalnościowy, w którym zbierasz punkty za zakupy, zarówno w sklepie stacjonarnym jak i online. Zyskujesz też dostęp do ofert specjalnych, nagród, zaproszeń na wydarzenia oraz innych korzyści. Uczestnictwo w programie lojalnościowym jest całkowicie bezpłatne, musisz mieć tylko ukończone 18 lat.
Jak zbierać punkty?


Wszystkie zakupy w sklepie stacjonarnym i online są nagradzane punktami. Saldo punktów będzie wyświetlane na stronie „Moja Karta Klienta” i uaktualnione najpóźniej 48h po zrealizowaniu zakupów. Po zapisaniu się do naszego Programu otrzymujesz dodadtkowe 50 punktów.
Jak działa nasz system bonusowy?


W Programie Biustokracja VIP każde wydane 1 zł to 1 punkt. Punkty wymienne są na dodatkowe rabaty:​ 200 posiadanych punktów = jednorazowy rabat 10 zł Wartości bonusów ulegają zwielokrotnieniu tj. przy np. 400 punktach uzyskany rabat to 20 zł, a przy 600 punktach 30 zł itd. Po wykorzystaniu bonusu, punkty zostają odjęte z Konta Klienta.
Jak wykorzystać bonus?


Bonus można wykorzystać w naszym salonie stacjonarnym, po okazaniu Karty Klienta lub online po skontaktowaniu się z nami, wysyłając wiadomość na adres biustokracja@gmail.com z informacją o chęci zrealizowania bonusu online. W odpowiedzi zwrotnej otrzymasz specjalny kod rabatowy a punkty zostaną odjęte z Twojego konta. Wartość bonusu jest dzielona i odliczana równomiernie od każdego elementu zamówienia, a nie od jego całkowitej wartości. Oznacza to, że w przypadku dokonywania zwrotu otrzymasz zwrot pieniędzy za każdy produkt.
Jak otrzymać ofertę powitalną?


Oferta powitalna to 10% rabat na zakupy oraz dodatkowe 50 punktów na Koncie Klienta, którą można otrzymać po zerejestrowaniu/zalogowaniu się do naszego Sklepu oraz wypełnienie Formularza VIP :)
Gdzie znajdę swoją Kartę Klienta? Jak sprawdzę ilość posiadanych punktów?


Karta Klienta oraz liczba posiadanych punktów dostępne są po zalogowaniu w zakładce "Moja Karta Klienta"
Czy członkostwo jest imienne?


Tak, członkostwo jest imienne, powiązane z Twoim kontem.
Jak zrezygnować z udziału w Programie?


W każdej chwili możesz zrezygnować, a by to zrobić napisz do nas maila na adres biustokracja@gmail.com
Jak przystąpić do Programu Biustokracja VIP?


Aby przystąpić do naszego Programu należy zerejestrować/zalogować się do swojego konta Klienta, a następnie wypełnić oraz wysłać nasz Formularz VIP :)
Czy odzyskam bonus i punkty w razie zwrotu produktu?


W przypadku zwrotu lub wymiany produktu, przy wykorzystaniu kuponu rabatowego (np. 10 zł za uzbierane 200 pkt), bonusy nie są zwracane. Kwota bonusu jest dzielona równo między wszystkie elementy zamówienia, więc jeśli zwracasz jeden lub kilka produktów, dostajesz zwrot kwoty zapłaconej za każdy z nich. Produkty można wymieniać tylko w sklepie – w takim przypadku dokonujesz zamiany na produkt o tej samej wartości, jak ten zwracany.

W przypadku zwrotu produktów, bez wykorzystanego kuponu rabatowego, adekwatne punkty zostaną odjęte z konta.
Czy mogę wykorzytsać swój rabat na kupno bonu podarunkowego? Czy za kupno bonu naliczą mi się punkty?


Nie. Nie można wykorzystać swoich bonusów i rabatów na kupno bonów podarunkowych. Kupno bonów nie liczy się również do ogólnego bonusu punktowego. Punkty nabite zostaną osobie, która przyjdzie do nas z bonem.